Auteur   Armawa
Bob van Raad
Woonplaats : Zeist  09-12-04 16:30 Recent verkocht/herdoopt;

OOSTERPOORT (9195717) te Schiedam als HC Ida
OOSTERBRUG (9195638) te Rotterdam als HC Freya

Dus de uitverkoop is nu bijna compleet aan het worden

Bert
Woonplaats : Delfzijl  23-12-04 16:20

Als "HEEREBURG" gebouwd in 1995, gedokt als "BERMUDA ISLANDER" is onlangs herdoopt in "JAN MITCHELL" aan wie ze verkocht is moet ik schuldig blijven.

Gisteren uitgedokt te Delfzijl.


Bert.

Ragnar  23-12-04 18:43 Hallo Bert,

die info die je daar hebt klopt niet. De 300Teu serie van Armawa hadden alle 3 twee kranen. er vaart er eentje voor Q-shipping uit Rotterdam (ex Radepoort nu Tradepoort) nog een ander bij Wagenborg (nog steeds als Radesingel) en die ander weet ik niet waar die is gebeleven maar die is via Wagenborg verkocht.

Dit zal wel zo' n bootje van Navigia zijn geweest de Keteldijk of iets met dijk erin.

mvgr,

Ragnar

Ragnar  23-12-04 18:49 zou best kunnen dat deze uit haar charter is gezet en dat de Elegance van Jr Shipping de lijndienst (Port Everglades/Palm Beach/Hamilton) heeft overnomen want die heet nu Bermuda Islander en vaart op hetzelfde traject als waar een van die Navigia schepen een jaar geleden voer.

Ragnar  23-12-04 19:11 Register Number: 00299C
IMO Number: 9187162
Ship Name: MARC MITCHELL
Ex Names: KETELDIJK (2004)
HELEN T (2003)
KETELDIJK (2000)
ARFELL (2000)
KETELDIJK (1999)
Call Sign: PIAJ
Ship Type: Cargo / Container ship
Owner: BEHEERSMAATSCHAPPIJ MS MARC MITCHELL BV
Manager:
Connecting District: BV ROTTERDAM (RTD)
Flag: NETHERLANDS
Port of Registry: ROTTERDAM


Ragnar  23-12-04 19:14 oops zie net dat dit de verkeerde is maar er is ook nog een WILLIAM MITCHELL een zelfde bootje ex. Ijsseldijk met ook de thuishaven als Rotterdam

Bert
Woonplaats : Delfzijl  23-12-04 19:36 Klopt Ragnar door de naam "BERMUDA ISLANDER" ben ik de kluts kwijtgeraakt, dit is de "WAALDIJK" nogwel bij Niestern & Sander gebouwd in 1999 ze is van Navigia.

Kreeg al een mailtje van iemand die me er op wees.

Gr Bert

Bert
Woonplaats : Delfzijl  23-12-04 22:37 Ze vertrok als "JAN MITCHELL" om 20 uur naar zee, staat echter als "BERMUDA ISLANDER" op AIS ,zo raakt een mens tot ook in de war ;)


Bert

Bob van Raad
Homepage
Woonplaats : Zeist  24-12-04 09:30 Kijk ook maar op
http://www.koopvaardij.web-log.nl


;)

Peter  25-12-04 15:45 reaktie over de website http://koopvaardij.web-log.nl zie

http://www.hotforum.nl/forum/index.php?go=showsubject&name=jb&id=1598


Torsten
Woonplaats : Haren (Ems) FRG  27-12-04 12:20 Good morning,

as I am a regular visitor of this homepage and I was reading all Armawa-related info recently I feal responsible to answer the one or the other question:

The RAADEPLEIN has been sold via a Dutch broker (and NOT via Wagenborg) to our goodselves messrs. Reederei Lohmann in German Haren (Ems). The shipping company is called ' NORDICA Schiffahrtsgesellschaft mbH & Co. KG MS ' SANTA HELENA' which is factually her new name. We succesfully employed her with Iceland based Charterers for 12+12 month and they renamed the vessel to ' ARNARNES' which is an area next to their office at Rejkavik.

All OOSTER-ships are/will be under our management, too: The OOSTERSINGEL switched management in Oct ' 04 and the OOSTERPOORT, -STRAAT and -BRUG were lead to us throughout Dec ' 04. The OOSTERHAVEN today is at Emden and we will take over the management today resp tomorrow.
The current re-namings of the vessels are:

HC IDA (ex OOSTERPOORT)
HC FREYA (ex OOSTERBRUG)
HC HANNA (ex OOSTERSTRAAT)
HC GESA (ex OOSTERHAVEN)

Reason for the names is the financing house which is ' Hanse Captial' at Hamburg. The vessels will be employed in the tramp bizz so will call Western European ports more or less regularly.

We, Reederei Lohmann, are operating two more KOMARNO-type called HELEN and NIKLAS.

Hope, you will find everything in good order.

Best regards from cold Haren (Ems)
Torsten Mansveld

Huug  27-12-04 12:26 Thanks Torsten for your clear answer.

best regards Huug

rob  27-12-04 15:21 OOSTERHAVEN imonummer 9195755 op 25 december 2004 onderweg naar Emden, voor dokbeurt en omdopen als HC GESA

MMSI 306542000 Last seen at 25/12/2004 15:32:55 UTC
Name OOSTERHAVEN Latitude N 5330.521'
Callsign PJCL Longitude E 647.241'
IMO number 9195755 Heading 130
Length 88 m Speed 10.2 knots
Beam 12 m Destination EMDEN
Draught 3.5 m ETA 25/12/2004 15:00:00 UTC
Vessel Type Cargo Status Under way using engine

overgenomen van www.koopvaardij.web-log.nl


ruud  27-12-04 18:48 Ahoy,

MMSI 306542000 Last seen at 27/12/2004 17:38:24 UTC
Name OOSTERHAVEN Latitude N 5321.165'
Callsign PJCL Longitude E 711.737'
IMO number 9195755 Heading 30
Length 88 m Speed 0.0 knots
Beam 12 m Destination EMDEN
Draught 3.5 m ETA 25/12/2004 15:00:00 UTC
Vessel Type Cargo Status Moored
Extra Info N/A
Name: Cassens Main Business Area: Ship Builder
Full Style: Schiffswerft und Maschinenfabrik Cassens GmbH
BRON: AIS LIVE
groetjes ruud
mzzltf!!!!!

Lennart  28-12-04 14:12 de charternaam van de Heerebrug was toch Bermuda Islander, dacht ik, en is begin 2004 verkocht aan een kapitein/eigenaar, vaart nu als Alette voor wagenborg

Lennart  30-12-04 13:42 foutje, het was niet de Heerebrug maar de Heereborg

Built by Text2Html